Menu

Opinie

Monika Bocian – ZnanyLekarz.pl

Marta (34 lata)

Szczerze polecam wizyty w poradni Moc Odżywiania – profilaktyka i terapia żywieniowa, do których namówiła mnie koleżanka, która wcześniej również odchudzała się pod opieką Pani Moniki. W ciągu trochę ponad 3 miesięcy straciłam 8 kg, jedząc przy tym przepyszne posiłki. Z każdą wizytą kontrolną otrzymywałam nowe przepisy i dzięki temu mam już małą książkę kucharską 😉 Jestem wdzięczna Pani Monice za tak troskliwe i pełne zaangażowania podejście do swojej pracy, bo cały czas wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i w razie czego mogę zadzwonić lub napisać, a tego samego lub następnego dnia otrzymam odpowiedź. Z całego serca polecam!


Dariusz (29 lat)

Byłem pacjentem Pani Moniki Bocian w poradni Moc Odżywiania – profilaktyka i terapia żywieniowa i po straceniu 12 kg (bez żalu ;)) daję ogromny plus za baaardzo indywidualne podejście, profesjonalne badanie składu ciała, pyszne posiłki, nowe przepisy przesyłane z każdą wizytą kontrolną, ciągłe motywowanie do dalszego zrzucania wagi, a także optymizm Pani Moniki. To wszystko razem spowodowało, że z każdym tygodniem waga wskazywała coraz niższe wartości, a po ponad pół roku od zakończenia odchudzania wciąż trzymam linie i czuję się świetnie!


Aleksandra (42 lata)

Wizyty u Pani Moniki w poradni Moc Odżywiania – profilaktyka i terapia żywieniowa całkowicie odmieniły moje pojęcie na temat odchudzania. Zero głodowania,  pyszne posiłki, żadnego „zarzynania się” a zamiast tego po prostu racjonalne podejście do jedzenia i czerpanie przyjemności z każdego posiłku. Nareszcie mam kontrole nad tym co i kiedy jem oraz co najważniejsze, czuję, że odżywiam swoje ciało, a nie tylko „zapycham” go kolejnym pączkiem. W końcu uśmiecham się na widok swojego odbicia w lustrze i nie mogę się nacieszyć, że tak ładnie wyglądam :) Niesamowite uczucie!


Piotr (37 lat)

Bardzo polecam wizyty u Pani Moniki Bocian w poradni Moc Odżywiania – profilaktyka i terapia żywieniowa każdemu kto chce schudnąć i jeść jak normalny człowiek :) w ciągu 2 miesięcy schudłem 7 kg, jedząc bardzo smaczne posiłki, nie głodując i wiedząc, że to wszystko odbywa się pod okiem profesjonalnego dietetyka, którym niewątpliwie jest Pani Monika. Rewelacja!


Dorota (27 lat)

Bardzo ciepła i kompetentna osoba – ogromną przyjemność sprawiały mi wizyty u pani Moniki, a jej wsparcie i rady, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe, pomogły mi osiągnąć prawidłową masę ciała. Miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach i z czystym sumieniem mogę polecić panią Monikę każdemu, kto potrzebuje nie tylko fachowej wiedzy, ale także odpowiedniego podejścia i motywacji do zmiany w swoim jadłospisie.


Arkadiusz (39 lat)

Po zrzuceniu 25 kg, chciałem napisać opinię nt. poradni Moc Odżywiania – profilaktyka i terapia żywieniowa , ale wyszły podziękowania :)Dziękuję za zachęcenie mnie do gotowania i pokazanie, że zwykły mężczyzna jest do tego zdolny 😉 Dziękuję za pyszne przepisy i pokazanie mi, że to tylko ode mnie zależy co wybieram na posiłek. Dziękuję w końcu za stała możliwość kontaktu telefonicznego i emaliowego. Na końcu dodam: bardzo polecam wizyty u Pani Moniki Bocian w poradni Moc Odżywiania – profilaktyka i terapia żywieniowa!